HIVE Blockchain Technologies Ltd

znimok ekrana 2023 04 18 o 16 32 25 1196x600

Цікаве спостереження:

Вчора я робив аналіз економічних новин і наштовхнувся на компанію HIVE Blockchain Technologies Ltd. $HIVE

HIVE Blockchain Technologies Ltd є криптовалютною компанією, яка спеціалізується на видобутку біткоїну та інших криптовалют. Компанія використовує спеціальну техніку для майнінгу криптовалют, яка включає в себе велику кількість обчислювальної потужності. HIVE Blockchain Technologies Ltd займається не тільки видобутком криптовалют, але й іншими криптовалютними послугами, такими як зберігання та обробка транзакцій криптовалют.

Проте вчора я наштовхнувся на їх звіт і побачив, що видобуток у березні = 282 BTC = +12% м/м.

Мені стало цікаво порівняти ціну $BTC з ціною акції $HIVE, і побачив, що ціни залежать одна від одного (рис. 1) і тому в голову прийшла ідея: А що буде, якщо спрогнозувати ціну акції за допомогою Регресійної моделі (лінійна).

рис. 1 Порівння ціни BTC (жовтий) та HIVE (синій).

Я вивантажив дані про зміну цін акцій та біткоїна з 2014 року і використовуючи Excel, спробував зробити прогноз майбутньої вартості акції на умові, що ціна біткоїна зросте до 200 000 доларів. І отримав такі результати (рис. 2). Ціна акції показує, що компанія недооцінена, так як тут нічого не враховується, окрім історичних цін біткоїна та ціни акції.

znimok ekrana 2023 04 18 o 16 29 23 2048x1243 2
Прогнозування ціни $HIVE за допомогою лінійної регресії.

Хочу зазначити що лінійна модель регресії не може бути підігнана під кожну точку. Це лише певне наближення / припущення. Така модель не завжди може враховувати складніші не лінійні взаємозв’язки між змінними (фундаментальні показники).

Сам файл: 

І тому прошу віднестись це не як до інвестиційної ідеї, а просто як просте спостереження.

Про це все (статистичний аналіз) колись буде урок на сайті.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.