Школа трейдингу

Цей розділ буде будуватися таким чином, що будь-яка людина з невеликим або нульовим досвідом роботи на фінансовому, фондовому та крипто ринку може перетворитися на професійного фінансового трейдера з правильною робочою етикою вірою в себе та наполегливістю.

Після вивчення цього сайту Ви зможете краще оцінити трудову етику, час та самовіддачу, необхідні для успіху в такій галузі як – форекс. Сувора реальність така, що 90% трейдерів втрачають свої кровні, важко зароблені на заводі, гроші, і я тут, щоб допомогти вам піднятися над цією жорсткою статистикою і йти разом на шляху до фінансової незалежності.

Усі попередні помилки та пастки, в які я потрапляв, разом з кожним важливим розділом буде розкрито на цьому сайті. На відміну від переважної більшості доступних одновимірних курсів по навчанню трейдинга, вся інформація на сайті написана зі 90% унікальністю. Я розумію, що будь-яка людина з правильним ставленням поряд із деяким наставництвом може стати успішним трейдером, якому немає меж!

Я гадаю що мій сайт дозволить трейдерам уникнути сміття, що проходить через ринок, що дозволяє їм відволікати свою увагу на аспекти, які справді принесуть їм гроші. З цього моменту емоції повинні залишатися за дверима, а Вам потрібна сувора дисципліна.

Навчання торгівлі приведе вас до самосвідомості, оскільки ваше минули проникає в сьогодення та програмує ваше майбутнє. У якийсь момент свого шляху кожен трейдер набуває шкідливих звичок і підсвідомо застосовує їх на ринку, що в кінцевому підсумку означає, що при виборі поведінки ви вибираєте наслідки. Таким чином, стаючи вашим лютим ворогом, якщо ви не позбавитеся шкідливих звичок. Щоб досягти успіхів у цій «грі» ви повинні перетворити свої шкідливі звички на корисні.

Наполегливість є абсолютним ключем у цьому бізнесі.

Ви, напевно, будете винагородженні за ваші палкі зусилля при застосуванні послідовної та відданої робочої етики.

Перейдемо до навчання:

Але для початку прочитайте це -> Конституція трейдингу.

Книги

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.