Відмова від відповідальності

Головна » Відмова від відповідальності

Усі заяви про отримання або збільшення прибутку або доходу, а також приклади отримання (збільшення) прибутку або доходу, які можуть бути розміщені в майбутньому або вже були розміщені раніше на даному сайті, є лише оцінкою можливого заробітку або збільшення Вашого поточного заробітку і не гарантують його одержання. Вважаючи передбачуваний прибуток або збільшення майбутніх заробітків гарантованими, Ви приймаєте на себе також ризик її неотримання. При зазначенні конкретної величини доходу та використанні її щодо особи або виду бізнесу як зароблена ними сума не гарантується отримання вами аналогічного доходу. Вважаючи ймовірний прибуток або збільшення майбутніх заробітків гарантованими, Ви приймаєте на себе також ризик її неотримання.

Будь-які заяви або подання, розміщені на даному сайті щодо можливого отримання прибутку, не вважаються середньою величиною заробітку.

Гарантії того, що будь-які попередні успіхи або результати попередньої діяльності, що стосуються отримання доходів, можуть використовуватися як свідчення про подальші фінансові результати, відсутні.

Величина доходу та її грошовий вираз базуються на багатьох факторах. Ми не маємо інформації про успішність Вашої діяльності в майбутньому, а також стосовно особисто Вас або Ваших анкетних даних, про використовувані Вами етичні принципи, ділові навички або алгоритми діяльності, і не гарантуємо ймовірності отримання будь-яких великих, малих або взагалі будь-яких- чи грошових сум. Ми не гарантуємо отримання аналогічних сум. Вважаючи ймовірний прибуток або збільшення майбутніх заробітків гарантованими, Ви приймаєте на себе також ризик її неотримання.

Ведення ділової діяльності через інтернет та пов’язане з ним отримання прибутку пов’язані з невідомими ризиками. Рішення про заняття подібними видами діяльності не може ґрунтуватися на будь-якій інформації, розміщеній на наших продуктах, що стосується наданих нами послуг, представленої на даному веб-сайті, і має прийматися виключно з урахуванням можливих значних (або незначних) збитків або неотримання прибутку.

Всі продукти та послуги, представлені на цьому сайті, призначені виключно для використання в освітніх або ознайомлювальних цілях, підлягають використанню з обережністю та під наглядом кваліфікованих професіоналів (або наставників). До початку діяльності на основі цієї чи іншої інформації необхідна консультація бухгалтера, юриста або професійного консультанта.

Споживачі нашої продукції та послуг, відвідувачі даного веб-сайту повинні покладатися на свій здоровий глузд і розраховувати на власні сили при ухваленні рішень щодо ведення бізнесу. Вся надана інформація щодо продуктів та послуг має пройти незалежну експертну оцінку кваліфікованими професіоналами. Представлена ​​на цьому сайті наша інформація, продукція та послуги підлягають ретельному аналізу та оцінці перед прийняттям Вами рішення про ведення бізнесу, про їхню відповідність дійсності.