Як створити власну криптовалюту (щиткоїни/мемкоїни)

У зв’язку з тим, що останніми тижнями мемокоїни привернули увагу широкої криптоіндустрії, з’явилося вірусне відео, яке показує, як легко будь-хто, хто має доступ до інтернету, може створити абсолютно нову криптовалюту з нуля.

Відео від 6 травня, опубліковане (прикріплене нижче) цифровим художником Джонні Шенкманом (Johnny Shankman) під ніком whitelights.eth у Твіттері, показує, як він завершує “спідран” по створенню і розгортанню абсолютно нового токена, який з гумором назвав “EASY_MONEY”, всього за 27 секунд. 

Термін “speedrun” походить з ігрової спільноти і зазвичай використовується для позначення проходження гри або рівня в грі якнайшвидше.

У відео, яке вже стало вірусним, Шенкман показує, як будь-який користувач може швидко створити новий токен за допомогою програми під назвою Contracts Wizard, створеної фірмою OpenZeppelin, що спеціалізується на крипто-кібербезпеці. Інструмент “Майстер контрактів” генерує код для токена ERC-20 кількома швидкими клацаннями курсора. У програмі користувачі можуть вибрати ряд потенційних функцій для свого токена.

Після створення коду Шенкман використовує додаток Remix, який компілює смарт-контракт токена і розгортає його в заданій мережі блокчейн. У відео Шенкман вирішує розгорнути свій токен EASY_MONEY (EZ) у тестовій мережі Ethereum.

У коментарях він зазначає, що відео було створено “виключно в освітніх цілях”, і пояснює, що, розгортаючи EASY_MONEY в тестовій мережі Ethereum, він не є реальним токеном, яким можна спекулювати.

Примітно, що відео Шенкмана було підхоплено низкою великих акаунтів у крипто-твіттері, його перепостили такі ресурси, як Loopifyyy, завдяки чому відео набрало понад 3 мільйони переглядів на низці різних акаунтів.

Вірусна популярність посту Шенкмана з’явилася в той час, коли “щиткоїнси” різко зросли в популярності в ширшій крипто-екосистемі. Нещодавній бум мемекоінів значною мірою був спричинений “абсолютно марним” токеном на жаб’ячу тематику під назвою Pepe, вартість якого зросла більш ніж на 5 000% з моменту його створення 14 квітня.

У подальшому коментарі Шенкман зазначив, що хтось дійсно створив токен з таким же ім’ям, як у його пояснювача, але повідомив, що він “не створив його” і “не буде його купувати”.

Менш ніж через 24 години з’явилося нове відео з іншого акаунту в Twitter, на якому той самий процес було завершено всього за 15.85 секунди, що стало новим неофіційним рекордом для швидкісного запуску мемекоінів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.